logo
vaše sportovní stránka
protože každý ji v sobě má

Průvodce kolekcemi běžeckého textilu Ronhill

ADVANCE

Kolekce ADVANCE je ucelenou řadou běžeckého oblečení pro muže. Je ideální pro pohyb v městském i přírodním prostředí. V široké nabídce produktů různých střihů a barev je vše, co sportující muž potřebuje pro náročný trénink, závod i aktivní relaxaci.

image image

ASPIRATION

Kolekce ASPIRATION je dámským protějškem pánské kolekce ADVANCE. Vedle typicky ženských produktů, jako jsou běžecké sukýnky se šortkami, obsahuje kompletní sortiment sportovního oblečení pro aktivní ženu, která chce při sportu dobře vypadat a zároveň využívat všech předností vysoce funkčního textilu.

image image

TRAIL

Kolekce TRAIL byla navržena speciálně pro outdoorové nadšence. Je především oblečením pro běh v terénu, většina produktů se však hodí i pro jakýkoliv jiný pohyb v přírodě. Podle toho, kde na těle jsou nošeny, poskytují jednotlivé produkty vysoký stupeň ochrany před ultrafialovým zářením a deštěm. Pro vyšší bezpečnost je u bund možné připevnit na záda svítící nebo blikající diodovou jednotku.

image image

TRACKSTER

Na britských ostrovech jsou běžecké kalhoty TRACKSTER legendární, jejich popularita však stoupá i jinde ve světě. Jsou vítanou alternativou pro každého, kdo nechce nosit obtažené „elasťáky“ ani klasické tepláky. Model Origin vychází z původního designu kalhot, které byly historicky vůbec prvním produktem firmy a navrhoval je sám její zakladatel Ron Hill. Typ Evolution je určen všem, kteří dávají přednost volnějšímu střihu, o něco těžší model Peak se hodí do hustě zarostlého terénu a všude tam, kde je nohy třeba více chránit.

image image

VIZION

Běháte tak brzy ráno, že slunce ještě ani nezačalo vycházet? Nebo snad večer, kdy poslední paprsky denního světla zvolna blednou na obzoru? Za snížených světelných podmínek byste vždy měli být dobře vidět. Pro tyto účely má Ronhill kolekci VIZION – ojedinělou sadu pánského a dámského oblečení, se kterým budete i na velkou vzdálenost zaručeně nepřehlédnutelní.

image image

PURSUIT

Kolekce PURSUIT v pěti klasických barvách je sortimentem základních produktů vhodných více méně pro jakýkoliv druh sportu. Vysokou kvalitu za přiměřenou cenu ocení sportovci výkonnostní i rekreační.

Klubům a sportovním oddílům nabízí kolekce PURSUIT rovněž výběr z produktů pro sestavení klubového dresu nebo jiné formy jednotného sportovního oblečení pro společný trénink i účast na závodech.

image image

ADDITIONS

V kolekci ADDITIONS jsou zahrnuty čepice, šátky, rukavice, nádoby na vodu a další produkty, které vhodným způsobem doplňují ostatní kolekce značky Ronhill. Jsou navrženy tak, aby zvyšovaly jak pohodlí, tak bezpečnost.

image image