logo
vaše sportovní stránka
protože každý ji v sobě má

Skvělé boty si zaslouží skvělé ponožky

 

Chcete anatomické, takže rozlišující levou a pravou? Antimikrobiální, které brání růstu bakterií a vzniku nepříjemného zápachu? Takové, které dobře drží přes nárt a na noze se ani nehnou? Tlumivé pro větší pohodlí a ochranu proti nárazům? Podporující krevní oběh? Nebo snad termodynamické, které v létě chladí a v zimě zahřívají?

twin skin

Kolekce postavená na dvouvrstvé konstrukci s cílem minimalizovat tření, a zabránit tak tvorbě puchýřů. Antimikrobiální vnitřní ponožka udržuje chodilo suché, celý komplet je pak vybaven nejmodernější technologií odvodu vlhkosti od pokožky směrem k povrchu materiálu.

twin skin - dvouvrstvá konstrukce :: Kolekce běžeckých ponožek Hilly jaro/léto 2011

mono skin

Kolekce ponožek s jednovrstvou konstrukcí vynikající vysokou funkčností. K dispozici jsou různé barvy a délky, ponožky ultralehké i těžší, tlumivé, V nabídce neustále zůstává rovněž atypický model Marathon Fresh.

mono skin - jednovrstvá konstrukce :: Kolekce běžeckých ponožek Hilly jaro/léto 2011

Dvě kolekce.

Dvě sady ponožek.

Dva různé přístupy k dosažení stejného cíle:

Abyste při běhu nevěděli, že na nohách vůbec nějaké ponožky máte.

 

doplňky

Značka Hilly však nejsou jen ponožky, z nichž některé mají pověst nejlepších svého druhu na světě. Řešíte-li, kam při běhu s pitím, gely, telefonem nebo klíči od bytu, Hilly nabízí různá řešení, mezi nimiž si jistě vyberete to svoje. V nabídce běžeckých a sportovních doplňků Hilly jsou, mimo jiné, také zimní a letní rukavice, čepice a čelenky, všechny splňující nejnáročnější požadavky na design, kvalitu provedení i funkčnost.

Běžecké a sportovní doplňky Hilly

 

SKVĚLÉ PONOŽKY + SUPER DOPLŇKY = HILLY