logo

vaše sportovní stránka

protože každý ji v sobě má

image
image
image
image
image
Katalog karhu jaro-leto 2011 v angličtině

kolekce běžecké obuvi karhu jaro/léto 2011

image image image image image image image image image image

Tři důvody, proč zvolit boty Karhu

Tři důvody, proč zvolit boty Karhu
Move forward™ [múv forvard] angl. pohybujte se vpředMotto Karhu, vyjadřující jeho hlavní cíl – dělat vše pro co nejefektivnější pohyb běžce kupředu.

ronhill. britská jednička v běžeckém a sportovním oblečení

 • Legenda

  title=

  Ron Hill je druhým mužem historie, který v maratonu překonal hranici 2 hodin a 10 minut. Byl držitelem světových rekordů na čtyřech dalších tratích a prvním Britem, který zvítězil v Bostonského maratonu. Zúčastnil se dvou olympiád a v roce 1969 se stal maratonským mistrem Evropy. Vystudoval rovněž textilní chemii a vynalezl řadu materiálů, které se v obměněné podobě používají dodnes. Byl také prvním, kdo u sportovního textilu použil umělá vlákna. V roce 1970 založil Ron Hill Sports – firmu na výrobu běžeckého oblečení.

 • Vášeň

  Ron Hill - Vášeň

  Od chvíle, kdy si v roce 1956 začal vést svůj tréninkový deník, naběhal Ron Hill na čtvrt milionu kilometrů. Od 20. prosince 1964 navíc nebylo dne, kdy by neběhal. Je jedinečným příkladem lidské vytrvalosti a běžecké vášně, kterou s ním sdílejí všichni, kdo už více než 40 let usilují o to, aby pro běžce a další sportovce byla značka Ronhill synonymem kvality, pohodlí a bezpečnosti.

 • Pokrok

  Ronhill - Pokrok

  V současné době zaujímá Ronhill čelní postavení mezi výrobci sportovního oblečení ve Velké Británii a rychle se prosazuje i v dalších zemích světa.